Slider

O mně

Jmenuji se Petra Vosecká a jsem svatební a portrétní fotografka. Momentálně žiji v Berouně, ale není problém za Vámi kamkoli přijet. Fotografie i focení samotné mě provází už od dětství. Fascinuje mě, jak fotografie dokáže zachytit okamžik a vzpomínku, které se již nebudou opakovat.

Pokud se Vám mé fotografie líbí, můžete mě kontaktovat ohledně cen a rezervace termínu. Ráda se s Vámi na všem domluvím.


AUTORSKÁ PRÁVA 


Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ


Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Tyto údaje budou fotografkou Petrou Voseckou zpracovány po dobu 10 let. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději při podepsání smlouvy/domluvením termínu). Pokud tak neučiníte, bere se to jako Váš souhlas.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

Petra Vosecká | Wedding Photographer